25club.png

50 Division LOOM
50    Grand Rapids - Sparta    Brian J. Verburg    50
50    Grand Rapids - Sparta    David Feder    50
50    Grand Rapids - Sparta    Hal Vandervoord    50
50    Grand Rapids - Sparta    James Beardsley    50
50    Grand Rapids - Sparta    Russell M. Tramper    50
82    Saginaw    James B. DeShone    50
82    Saginaw    Richard Van-Y    50
82    Saginaw    Thomas A. Keyser    50
82    Saginaw    Wayne Schmittou    50
82    Saginaw    Wesley R. Wehner    50
156    Jackson    Ronald Hinkle    50
156    Jackson    Ronald L. Altenberger    50
158    Port Huron    Alan C. Jacobs    50
158    Port Huron    Dennis R. Belger    50
158    Port Huron    Henry H. Dekiere    50
158    Port Huron    Leo Carpa    50
169    Bay City    Michael Sharrow    50
287    Gladwin    Stanley John Olszowy Jr.    50
287    Gladwin    Timothy James LeVasseur Sr.    50
345    Otsego    Donald Brest Sr.    50
345    Otsego    Donald E. Powers    50
345    Otsego    Jan A. Jameson    50
406    Albion    Lawrence Mosley    50
409    Avon-Rochester    Brian Robert Kennedy    50
409    Avon-Rochester    John Badgero    50
430    Fenton    Donald C. Morgan    50
430    Fenton    Marty Airgood    50
430    Fenton    Norman W. Brown    50
449    Buchanan    Ricky D. Jordan    50
456    Estey    Carl Lower    50
456    Estey    Robert W. Linton Sr.    50
531    Cadillac    Charles David Walter    50
531    Cadillac    Mark Wetherell    50
531    Cadillac    Michael Kietzman    50
571    Alpena    Ewald Sommerfield    50
676    Marshall    Harold E. Thomas    50
677    Coldwater    John O'Neill    50
677    Coldwater    Mark Galliers    50
697    South Haven    Frank A. Lash Sr.    50
705    Reed City    Rod G. Adams    50
763    Wyoming    Edward L. Loughner Sr.    50
763    Wyoming    Keith Hoff    50
763    Wyoming    Mark Dewayne Elder    50
763    Wyoming    Patrick B. Emery    50
782    Ypsilanti    Craig Mizell    50
809    Lowell    Charlie Pfishner    50
809    Lowell    Dean A. DeGrote    50
809    Lowell    Herbert Ray Jones    50
809    Lowell    Richard Fredricks    50
809    Lowell    Scott Franks    50
835    Wayne/Westland    Dennis E. Kehrer    50
884    Monroe    Robert L. Boudrie    50
887    Taylor Township    Guy Hall    50
887    Taylor Township    Kevin Vallely    50
933    Dowagiac    Dale R. Bruens    50
934    Belleville    Richard Dyer    50
934    Belleville    Robert P. Coutts    50
978    Niles    Robert Bogue    50
998    Ionia    Ellis Conley    50
998    Ionia    Russ G. Nisse    50
999    St Ignace    Joseph G. Green    50
1034    Adrian    Jeffrey C. Barritt    50
1116    Holland    Douglas Murr    50
1128    Manistee    Mike Bjorkquist    50
1162    Grayling    Albert R. Smith    50
1162    Grayling    Bradford Bell    50
1162    Grayling    Mickey Ratigan    50
1168    Holly    Dale Johnson    50
1168    Holly    Gerry Murphy    50
1168    Holly    Jerry Tanner    50
1168    Holly    Merrill Franklin    50
1190    Northville    David H. Stonik    50
1190    Northville    Robert H. Kenworthy Jr.    50
1253    Ann Arbor    Mark MacPherson    50
1253    Ann Arbor    William E. Rowe    50
1278    Mount Clemens    Joseph S. Oblak    50
1386    Munising    John Deisenroth    50
1437    Flushing    Beryl Schaar    50
1437    Flushing    Gerald W. Hoyle    50
1541    Midland    Dennis Gary    50
1555    Fremont    Gene Brown    50
1555    Fremont    James W. Wallace Jr.    50
1566    St Louis    Fordson J. Essex    50
1566    St Louis    William Van Atten    50
1570    Benton Harbor    Jack E. Angelo    50
1616    Houghton Lake    George M. Lantz    50
1616    Houghton Lake    Patrick F. Pray    50
1665    Lincoln Park    James S. Moore II    50
1665    Lincoln Park    Thomas D. Narsisian    50
1665    Lincoln Park    Vincent J. Bruzzese Jr.    50
1743    Redford Township    Michael Desentz    50
1743    Redford Township    Willard W. Murphy    50
1795    Dearborn Heights    Leroy Weintraub    50
1795    Dearborn Heights    Michael Aquilina    50
1795    Dearborn Heights    Roy Shumaker    50
1837    St Clair Shores    Dan Sibilsky    50
1837    St Clair Shores    Joe N. Hays    50
1837    St Clair Shores    Ronald Palazzola    50
2051    West Branch    John E. Lingenfelter    50
2051    West Branch    Phillip James Losee    50
2235    Harrison    Duwayne L. Thronson    50
2235    Harrison    Gerald J. Morin    50
2235    Harrison    James W. Begley    50
2254    Mancelona    Bernard J. Champine    50
2291    De Witt    Gary W. Richardson    50
2314    Cheboygan    Warren LaHaie    50
2348    Kalkaska    Michael E. Kelly    50
2348    Kalkaska    Michael Tracey    50
2348    Kalkaska    Steve L. Eiseler    50
2348    Kalkaska    Van K. Ingersoll    50
2370    Highland    John M. Flannigan    50
2370    Highland    Mark Busick    50
2370    Highland    William Hornsby    50
2381    Drummond Island    Evan Davis    50
2400    Tawas    Michael E. Jacques    50
2426    Birch Run    Roger Wallaert    50
2433    Lapeer    Gary Dixon    50
2452    Evart    Donald L. Larabee    50
2452    Evart    Michael Stokes    50
2495    Lewiston    Dean Brunson    50
2495    Lewiston    Kenneth H. Honeycutt    50
2495    Lewiston    Richard W. Nagy    50
2495    Lewiston    Robert A. Vickory    50
2495    Lewiston    Ronald Hoadley    50
2519    Sanford    Maurice Hosford    50
2541    Dorr    David A. Tegrootenhuis    50
2541    Dorr    Roger A. Rich    50
2565    Charlotte    Daniel D. Black Sr.    50
2565    Charlotte    Jerry D. Willey    50
2575    Richmond    Curtis Lyons    50
2651    Brooklyn    Brian Lambright    50

50 Division  WOTM
69    St Clair Shores    Catherine H. Funkey    50
69    St Clair Shores    Debra Alvord    50
99    Port Huron    Carole Harrison    50
99    Port Huron    Lisa Fowler    50
111    Grand Rapids-Sparta    Donna Breen    50
286    Ypsilanti    Donna R. Miller    50
286    Ypsilanti    Ethel M. Smith    50
286    Ypsilanti    Sharon Moran    50
378    Dearborn Heights    Josephine D. Bagnall    50
389    Jackson    Beverly J. Rhines    50
401    Fremont    Michele Langrick    50
714    Monroe    Gail McLachlin    50
854    Holly    Michelle Justice    50
854    Holly    Sally Crider    50
868    South Haven    Amy Roe    50
940    Caro    Carole Parrish    50
940    Caro    Linda Tallman    50
992    Taylor Township    Arlene Fry    50
992    Taylor Township    Charlene Welch    50
1036    Lincoln Park    Donna McDonald    50
1038    Clare    Judith A. O'Neil    50
1135    Belleville    Cheryl Morin    50
1388    Lowell    Sharon Jones    50
1620    Greenville    Carole Ring    50
1633    St Louis    Dixie D. Davis    50
1633    St Louis    Josephine Seeley    50
1669    Wyoming    Vickie Limber    50
1804    Harrison    Sheryl Armstrong    50
1874    Estey    Linda S. Linton    50
1965    Grand Blanc    Loretta Brown    50
2087    Holland    Mary Burkett    50
2106    Lapeer    Mary M. Gark    50
2142    Birch Run    Melody Daniels    50
2142    Birch Run    Terry L. Ogle    50
2142    Birch Run    Viola Willey    50
2158    Wayne    Deborah Sue Palmer    50
2226    Northville    Linda Maxfield    50
2249    Sanford    Shirley Schroeder    50
2251    Woodhaven    Karen Doroszkiewicz    50
2251    Woodhaven    Terrie Clifford    50
2260    Evart    Karen Stokes    50
2260    Evart    Sharon L. Morawa    50
2364    Fenton    Carol Harris    50
2364    Fenton    Carrie L. Brown    50
2364    Fenton    Melanie McPeake    50
2364    Fenton    Melissa Palmer    50
2376    Drummond Island    Carol Ann Davis    50
2376    Drummond Island    Pauline Campbell    50
2454    Highland    Mary Jo Matues    50
 


75 Division  WOTM
99    Port Huron    Doris Cooper    75
99    Port Huron    Lorraine Foglesong    75
99    Port Huron    Patricia J. Beaudry    75
202    Marshall    June Kellogg    75
286    Ypsilanti    Beatrice A. Shull    75
286    Ypsilanti    Marcia Lilly    75
401    Fremont    Ninajo Dean Wallace    75
420    Saginaw    Kathleen Wehner    75
420    Saginaw    Lori Krick    75
420    Saginaw    Sally A. Brethour    75
714    Monroe    Lisa Cooley    75
736    Flushing    Phyllis Kay Wellisley    75
827    Grayling    Judy Miller    75
827    Grayling    Shelly Allen    75
868    South Haven    Katherine L. Thomas    75
1036    Lincoln Park    Marcia A. Kalisieski    75
1038    Clare    Melissa Washburn    75
1508    Dowagiac    Nancy Staley    75
1804    Harrison    Betty J. Nolan    75
1804    Harrison    Janica McLearen    75
1804    Harrison    Joyce King    75
1804    Harrison    Marilyn R. Long    75
2142    Birch Run    Mary Dunn    75
2314    Brooklyn    Candace Gensler    75
2388    Three Rivers    Susan Katherine Gamache    75
 

75 Division
82    Saginaw    Roger O'Deay    75
158    Port Huron    Richard Barnes    75
182    Pontiac    Patrick E. Keenan    75
406    Albion    Scott Nystrom    75
430    Fenton    Brian E. Schue    75
474    Three Rivers    Raymond L. Shingledecker    75
531    Cadillac    Mark Wetherell   75
571    Alpena    Gary Gladhill    75
571    Alpena    Harry Mytko    75
676    Marshall    Ronald L. Knaack    75
697    South Haven    Paul C. Antonson    75
697    South Haven    Ronald C. Kuipers    75
835    Wayne/Westland    David M. Ziolkowski    75
835    Wayne/Westland    Jack C. Derosier    75
887    Taylor Township    Henry Cronk    75
921    Hillsdale    Rodney Wise    75
966    Woodhaven    Murl Grunwald III    75
998    Ionia    Donald Geiger    75
998    Ionia    Leonard T. Hanline    75
1035    Mio    James L. Ball    75
1049    Caro    Laurence Atkerson    75
1049    Caro    Mark Parrish    75
1049    Caro    Randy Broadworth    75
1049    Caro    Terry Brinkman    75
1162    Grayling    Bill Prescott    75
1168    Holly    Robert K. Schultz    75
1317    Livonia    Duwayne Fulcher Sr.    75
1317    Livonia    Robert H. Genik    75
1555    Fremont    Daniel J. McFadden    75
1566    St Louis    David Penner    75
1616    Houghton Lake    Michael L. Stevens    75
1616    Houghton Lake    Patrick White    75
1649    Delton    Charles L. Heacock    75
1670    Hamtramck    Thom Russell    75
1743    Redford Township    Douglas Blaim Sr.    75
1743    Redford Township    Jack L. McLauchlin    75
1795    Dearborn Heights    Jerry Lynn Caldwell    75
1837    St Clair Shores    Alfred C. Rundgren    75
1911    Melvindale    Richard L. Walkenbach    75
1939    Greenville    Rick A. Morrow    75
1972    Manistique    Allen Grimm    75
2235    Harrison    Lester Williams    75
2235    Harrison    William H. Murray    75
2268    Clare    William Beemer    75
2370    Highland    Barry Carter    75
2433    Lapeer    Greg McCarty    75
2452    Evart    John H. Norris    75
2495    Lewiston    Roland G. Nordstrom    75
2508    Durand    David G. Rohner    75
2541    Dorr    Butch Frank Simons    75
2575    Richmond    Chris Rucinski    75
 


100 Division  WOTM
202    Marshall    Robin E. Gooley    100
378    Dearborn Heights    Judy LaBine    100
854    Holly    Stephanie Leach    100
890    Ann Arbor    Roberta Hand    100
940    Caro    Constance I. Enos    100
940    Caro    Sylvia Putnam    100
1748    Avon-Rochester    Mary Constantine    100
1792    Delton    Jill Young    100
1804    Harrison    Mary Jean Haggadone    100
1804    Harrison    Pam Kirby    100
2277    Dorr    Ruth Ann Kamyszek    100
2392    South Lyon    Susan P. Taylor    100

100 Division  LOOM
156    Jackson    Craig R. Frazier    100
156    Jackson    James Lea Matthews    100
287    Gladwin    Jeffrey Alan Mansfield    100
287    Gladwin    Joseph L. Prato Jr.    100
345    Otsego    Kenneth E. McDonald    100
538    Garden City    Martin K. Jaynes    100
571    Alpena    Michael Spragg    100
677    Coldwater    Marvin Haynes    100
697    South Haven    Gordon R. Hull    100
697    South Haven    John M. Weir    100
697    South Haven    John R. Kelemen    100
697    South Haven    Larry Deater    100
717    Sault Ste Marie    Gary L. Nelson    100
763    Wyoming    John C. Boersma    100
763    Wyoming    William G. Catlin    100
782    Ypsilanti    Danny A. Flower    100
835    Wayne/Westland    Dennis R. Stevens    100
884    Monroe    Richard Joseph Ziegler    100
884    Monroe    Ronald R. Ellerman    100
921    Hillsdale    David C. Knapp    100
933    Dowagiac    David Hagemann    100
933    Dowagiac    Robert Staley    100
966    Woodhaven    Edward Armiak Jr.    100
966    Woodhaven    Karl G. Traeder    100
966    Woodhaven    Ralph Simmons    100
978    Niles    Robert M. Bowling Jr.    100
1278    Mount Clemens    Vic Constantine Sr.    100
1386    Munising    Alan D. Weymouth    100
1541    Midland    Bill Schafer    100
1555    Fremont    Duane Hopkins    100
1616    Houghton Lake    Robert W. Rooker II    100
1616    Houghton Lake    Timothy Swieczkowski    100
1649    Delton    Richard L. Boyd    100
1670    Hamtramck    Robert E. Cornwell Ph.D.    100
1795    Dearborn Heights    Charles Barnard    100
2235    Harrison    Dan McLearen    100
2235    Harrison    David See    100
2235    Harrison    William Haggadone    100
2268    Clare    Leonard Wentworth    100
2426    Birch Run    Robert J. Willey    100
2426    Birch Run    William J. Daniels Jr.    100
2433    Lapeer    David A. Coffey    100
2433    Lapeer    Jerry B. Grizzle    100
2519     Sanford    Harold Baker  75
2541    Dorr    Rex E. Judy    100


125 Division    WOTM
992    Taylor Township    Linda F. Long    125
1388    Lowell    Brenda Gail Cole    125
1620    Greenville    Bonnie L. Hilliker    125
1804    Harrison    Wiltse Armstrong    125
 

125 Division  LOOM
50    Grand Rapids - Sparta    Donald Swanson    125
158    Port Huron    John Zuk Jr.    125
158    Port Huron    Richard D. Beaudry Sr.    125
169    Bay City    Marlin James Lewis    125
287    Gladwin    Russell E. Taylor    125
430    Fenton    Dennis L. Manuel    125
449    Buchanan    David L. Dill    125
676    Marshall    Jerry M. Holt    125
809    Lowell    Gerald Cole    125
809    Lowell    Ross Starkweather    125
887    Taylor Township    Henry Jasso    125
887    Taylor Township    Milton Atwell    125
887    Taylor Township    Thomas Arthur Long    125
934    Belleville    Leroy Schmeltz    125
966    Woodhaven    Dennis Sterba    125
1035    Mio    Gary B. Blamer    125
1049    Caro    Ronald Warju    125
1190    Northville    Leland Blaim    125
1278    Mount Clemens    Jimmy D. Sweat    125
1566    St Louis    Russell Peters    125
1837    St Clair Shores    Ronald V. Alvord    125
1939    Greenville    James G. Armstrong    125
2235    Harrison    Curtis R. Hinman    125
2235    Harrison    Sherman Farmer    125
2314    Cheboygan    Robert J. Greenwood    125
2495    Lewiston    C. Delbert Andrews    125
2495    Lewiston    Vern Rhoades    125
2519    Sanford    Robert V. Lewandowski    125
2565    Charlotte    John E. Shumway    125
2651    Brooklyn    Gary Thomason    125
 


150+ Division WOTM
69    St Clair Shores    Diane Newman    150
378    Dearborn Heights    Juanita P. Benard    150
564    Hillsdale    Ruby M. Wise    150
827    Grayling    Frances Dawson    150
890    Ann Arbor    Carol A. Colby    150
1804    Harrison    Wanda Marie Carr    150
298    Cadillac    Marilyn J. Minor    175
2364    Fenton    Wendy Oldaugh    175
1804    Harrison    Maxine Farmer    200

150+ Division  LOOM
82    Saginaw    Wayne L. Brethour    150
531    Cadillac    Rex S. Taylor    150
676    Marshall    Eugene A. Gooley    150
884    Monroe    Geoffrey Kovenich    150
884    Monroe    John D. Harbison    150
1128    Manistee    Ron Kaminski    150
1168    Holly    Felix H. Galuszka    150
1437    Flushing    Robert E. Porn    150
1939    Greenville    Gary S. Kluzak    150
2235    Harrison    Carl Smith    150
2235    Harrison    James S. Sage    150
2235    Harrison    Robert Lynn Armstrong    150
2268    Clare    William T. Recker    150
2651    Brooklyn    Richard Gensler    150
933    Dowagiac    Charles Blue    175
1253    Ann Arbor    Willard G. Huffaker Jr.    175
2235    Harrison    Estel A. McNew    175
2565    Charlotte    Gayle R. Kinney    175
430    Fenton    Joe Gilbert    200
531    Cadillac    David H. Minor    200
697    South Haven    Donald E. Taylor    200
763    Wyoming   Sean M. Smith    200
782    Ypsilanti    Duane H. Moran    200
887    Taylor Township    Bennie L. Ferrell    200
999    St Ignace    Ronald W. Wartella    200
1168    Holly    Daniel A. Bessey    200
1386    Munising    James Joseph O'Connor III    200
2400    Tawas    Eladio Marroquin    200


250+ Divisions  WOTM
Georgia Beardsley                        Grand Rapids/Sparta #111    250

250+ Divisions LOOM
82    Saginaw    Michael Kirby Sr.    250
430    Fenton    Scott W. O'Dell    250
697    South Haven   Gary Beck    250
887    Taylor Township    Thomas J. Long    250
1049    Caro    Michael R. Enos    250
1649    Delton    Howard R. Gibson    250
1837    St Clair Shores    John Streefkerk    250
1837    St Clair Shores    Roger N. Newman    250
2235    Harrison    Karl J. Armstrong    250
763    Wyoming    Dennis J. Noel    300
1049    Caro    Bruce O. Tallman    300
1253    Ann Arbor    James E. Colby    300
1665    Lincoln Park    Mac McNaughton    300
1034    Adrian    Hyman R. Draper    350
1665    Lincoln Park    Richard Kalisieski    350
1665    Lincoln Park    William Patee    350
1162    Grayling    Richard J. Langenburg    400
1795    Dearborn Heights    David H. Mc Donald Sr.    500
50    Grand Rapids - Sparta    Robert L. Beardsley    550
1253    Ann Arbor    Harold R. Lewis Jr.    550
2235    Harrison    Edward Joseph Dalsasso    700